דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

איך רעיון שנכתב על מפית נייר בפאב בלונדון הפך לאקזיט של מעל 600 מליון ש"ח

 

על ההרצאה:

חברת Replay נוסדה בשנת 2011 בלונדון סביב אולימפיידת הקיץ. הכל התחיל בפאב בלונדון שבו אביב ושותפיו העתידיים חשבו שהיו ממש רוצים לראות את הגול מהעיניים של השוער. כמה שנים מאוחר יותר, החלום הפך למציאות באירוע הסופר-בול בטקסס שבו הבמאי נתן לצופים מבט מהעיניים של הקאורטרבק. חברת Replay הלכה כנגד כל הסיכויים והצליחה להכניס טכנולוגיה מאוד מורכבת לשוק הספורט העולמי. לאורך הדרך היו הרבה מאוד מכשולים לעבור וגם לא מעט מזל כמובן. הסיפור מלווה בעיקר בתמונות וסרטים מרתקים המראים את הדרך מחברה של 3 אנשים ועד ל 350 איש היום בכל העולם שעדיין מקדמים את אותו חזון.
אומרים שאין חכם כבעל נסיון ואכן כך. לא משנה כמה תארים תרכשו באוניברסיטה ובכמה עבודות תעבדו לאורך הקריירה, "רכבת ההרים" של הסטארטאפ היא שונה, מסוכנת, מרגשת ובמיוחד מתגמלת כשמצליחים . יש הרבה דברים שאפשר ללמוד מיזם סדרתי ואת הכותרות נספר ונדגים בהרצאה.

"אם תלכו באותה הדרך תמיד תגיעו לאותו המקום" (נבי ארנבי מאליזה בארץ הפלאות)

 

סוג הרצאה: אופליין (במרכז פרס) / אונליין (Zoom).
שפה
: עברית / אנגלית.
קהל יעד: חברות וארגונים, צוותי חינוך, נוער.
משך ההרצאה: 60 דקות.

 

 

על המרצה:

אביב שפירא התחיל את צעדיו כיזם בגיל צעיר. כשהיה בן 10 קנו לו הוריו ציפור כחיית מחמד והוא לא חשב פעמיים, קנה עוד ציפור, הרביע אותם ופתח עסק למכירת ציפורים לחנויות של חיות.
עם תואר בהנדסת אווירו-חלל ונסיון של 10 שנים בתחום של טילים, רחפנים וכל מה שעף, אביב עף קדימה ולקח את תחום היזמות לשלב הבא. עד גיל 35 מכר שתי חברות סטארטאפ, זכה בשני פרסי אמי ויחד עם אשתו מגדל שתי בנות מקסימות.