דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

על ההרצאה:

האם כל הרגשות, המחשבות, הפעולות האנושיות – ואפילו התודעה עצמה – הם רק תוצרים של פעילות עצבית במוח? אם כן... זהו בדיוק הדבר שחברות המסחריות מחפשות!


ניורומרקטינג הידוע גם כ"מדעי המוח הצרכני", חוקר את המוח כדי לחזות, ואנחנו נאמר, לתמרן את התנהגות הצרכנים ואופן קבלת ההחלטות שלהם. התחום שנחשב לחוד החנית של השיווק בימינו, קיבל חיזוק משמעותי בשנים האחרונות ע"י מספר מחקרים פורצי דרך שמגלים לנו דברים חדשים שלא ידענו על המוח שלנו ואי לכך עלינו.


בואו לגלות כיצד משכנעים - אבל באמת. כיצד חברות וארגונים משתמשות בכלי השיווק החדשניים ביותר הקיימים היום, כדי להבין מהי ההשפעה של השיווק, פרסום והמכירות שלהם עלינו. ההרצאה מבוססת על מחקרי המוח, שיווק ושכנוע שנעשו ברחבי העולם, ומראה מהם כפתורי השכנוע שהחברות לוחצות עליהן כדי לגרום לנו להשתכנע.

 

סוג הרצאה: אופליין (במרכז פרס) / אונליין (Zoom).
שפה
: עברית / אנגלית.
משך ההרצאה: 45 דקות.

 

על המרצה:

רינת גרשפלד, מייסדת ומנכ"ל SPARK.BUZZ סטוריטלינג אסטרטגי, מומחית למיומנויות פרזנטציה, סטוריטלינג ותקשורת. מלווה לידרים, ארגונים ומותגים ליצור אסטרטגיית מסרים מדויקת, נרטיב שמהדהד עם קהל היעד, וסיפור המניע לפעולה. בעברה רינת שמשה כיו"ר ליגת הדיבייט הישראלית והייתה אלופת ישראל בדיבייט.