דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

 

על ההרצאה:

כיצד מקדמים חדשנות בסביבה העירונית המורכבת של המאה ה-21? הרצאה זו נועדה להעניק לראשי ערים, מנכ"לים, וסמנכ"לים רקע ובסיס ליישום של טכניקות מתקדמות בחדשנות פנימית וחדשנות פתוחה על מנת להשיג אימפקט משמעותי בסביבה העירונית. במהלך הרצאה זו יכירו המשתתפים.ות מושגי יסוד בחדשנות ואת עקרונות הבסיס לאקוסיסטם יזמי ארגוני, וייחשפו למקרי בוחן של ניהול חדשנות ברשויות מקומיות ומיזמים אורבניים ספציפיים.

המשתתפים יקבלו תשתית להבנת האופן בו ניתן לקדם חדשנות עירונית באופן שיטתי.

 

סוג הרצאה: אופליין (במרכז פרס) / אונליין (Zoom).
שפה
: עברית / אנגלית / ספרדית / רוסית / צרפתית.
משך ההרצאה: 60 דקות.

 

 

על המרצה:

Spyre נוסדה בישראל, מושפעת עמוקות מהאקו-סיסטם הרחב של אומת הסטרטאפ. הצוות המייסד של Spyre מורכב מיזמים, מקימי אקו-סיסטם של חדשנות, סמנכ"לים לשעבר בתאגידים ומשקיעים.

נסיוננו המשותף כולל את ההקמה והניהול של מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, STARTAU, מכירת סטרטאפים מצליחים, ליווי כמנטורים של אלפי סטרטאפים ומיזמים והקמתה וניהולה של תכנית חדשנות בתאגיד מרשימת הפורצ'ן 50.

אנו רואים פעם אחר פעם כיצד כל תאגיד או ארגון יכול לייצר אקו-סיסטם חדשנות משל עצמו בהתבסס על כוח העבודה הידע והמשאבים העומדים לרשותו. יש לנו את הידע, הנסיון והמומחיות להכשיר קהלים שונים במיומנויות השונות הנדרשות לשם כך ואף ללוות ארגונים בשלביו השונים של התהליך.