דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

 

על ההרצאה:

בסדנה נעשה היכרות אישית עם תעשיית האד-טק (הסטארטאפים בתחום החינוך) בישראל. מי השחקנים המרכזיים? מה ההיקף של התעשייה הזו? מי בעלי העניין בה? מה המוטיבציה של יזמים להכנס אליה? מי הם בכלל? איך עובדת הרגולציה בתחום הזה? האם יש בה כסף? איפה?
במקביל לכל אלה נבין את הערך שלה למערכת החינוך, היכן היא יכולה לעזור בלהפוך אותה ליותר רלוונטית לחיי היום יום של התלמידים.ות? ואיזה בעיות אסטרטגיות של המערכת מוצרי האד-טק יכולים לעזור לפתור?

 

סוג הרצאה: אופליין (במרכז פרס) / אונליין (Zoom).
שפה
: עברית / אנגלית.
משך ההרצאה: 60 דקות.

קהל יעד: יזמי אד-טק בתחום החינוך, יזמים שמתעניינים בחינוך, מוסדות חינוך, ארגונים שעוסקים בחינוך, תלמידים.ות מורים.ות וא.נשי חינוך, א.נשים שהחינוך והטכנולוגיה קרובים לליבם.​

 

 

 

 

על המרצה:

נילי אבינון היא יזמת בחינוך. שותפה בסטארט-אפ אדג' אתגרים בחינוך. מביאה עימה ניסיון עשיר ומגוון בניהול פרויקטים והובלה של תהליכי שינוי ויזמות. מאחוריה שנים של פעילות במגזרים שונים, המגזר העסקי, עמותות ללא כוונת רווח, עולם ה- education technology, בתי ספר, ואגפי חינוך ברשויות שונות ברחבי הארץ. בוגרת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ירושלים ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן. בוגרת מחזור כא' במכון מנדל למנהיגות חינוכית. פעילה חברתית בנשמה. אמא לשני ילדים.