דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

 

נבחרת החדשנות של ישראל הינה קבוצה אקסקלוסיבית של חברות, אשר חדשנותן פורצת הדרך מובילה לשינוי חיובי ומשמעותי במגוון תחומים בארץ ובעולם, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.
חברי הנבחרת, המורכבת מחברות חדשנות מובילות ושותפים אסטרטגיים, תורמים מנסיונם עתיר הידע בתחומים שונים בעולם היזמות והחדשנות, תומכים בחברות חדשנות צעירות, מייצגים את פני החדשנות הישראלית במרכז המבקרים שלנו ומהווים חלק בלב הפועם של מערך החדשנות הישראלי.

 

 

חברי הנבחרת


הנבחרת מורכבת מעשרות חברות חדשנות אשר נבחרו על-ידי ועדה מיוחדת להציג במרכז המבקרים שלנו בעבר, בהווה ובעתיד. אליהם מצטרפים השותפים האסטרטגיים שלנו המייצגים חברות מובילות במשק הישראלי.
מידי שנה מצטרפות לנבחרת 45 חברות חדשות מוורטיקלים שונים, ובכך מרחיבות את עולמות הידע, היכולות ואת השפעתה החיובית של הנבחרת על האקו-סיסטם המקומי.

 


איפה זה פוגש אתכם?

בין אם אתם מחפשים ללמוד, להרחיב את מעגל הקשרים שלכם או רק לקבל השראה – הנבחרת שלנו מורכבת מא/נשים שיכולים/ות לעזור לכם, והחיבור ביניכם הוא בדיוק התפקיד שלנו.
אנחנו במרכז החדשנות נכיר בין האקו-סיסטם לחברי הנבחרת באירועים פתוחים ובמפגשים מצומצמים, נעביר את הידע הנצבר באמצעות תכנים בכל מיני ערוצים ונדאג לייצר הזדמנויות משמעותיות שיעזרו להצעיד את כלל החדשנות הישראלית קדימה.